MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstolar 11609453
nr 1160 9453
Karmstolar
Ett Par, Etikettmärkt NK
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 5 februari 2018
kl 19:02:07
150 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr